» SVADOBNY FOTOGRAF
TEL: +421 0918 799 347
E-MAIL: INFO@WOOWPRO.SK
Pridajte sa k nám!
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?

Vyplnte prosím všetke políčka správne, aby Vás systém vedel správne zaradiť a podať správnu informáciu ihneď. Pri zadaní mob. č. Vám systém SMS správou oznámi dostupnosť termínu.

Vybrať zoznam(y):

SVADOBNY FOTOGRAF

Svadobná fotografia – SVADOBNÝ FOTOGRAF

Váš svadobný deň musí byť jednoducho WOOW! Svadba je udalosť, ktorú si plánujete s veľkým časovým predstihom a chcete, aby bolo všetko tip-top. Od pozvánok, svadobnej torty, až po podväzkový pás nevesty. Je to deň, kedy budete na dlhú dobu najkrajší a najvystajlovanejší vo svojom živote. A to si zasluhuje prácu profesionálov, aby ste sa výsledkom mohli čo najskôr pochváliť na svojom Facebooku. Nenechajte sa pripraviť o všetky tie čarovné okamihy svadobného dňa, ktoré dokáže zachytiť len šikovný svadobný paparazzi na svadobných fotkách, v svadobnom klipe, či videu.

Urobíme maximum pre to, aby bol Váš deň D nezabudnuteľný. Našou prácou je sledovanie trendov v svadobnej fotografii, aby boli Vaše fotky:

IMG_4321-2

a) dostatočne elegantné pre rodičov

b) dostatočne uletené pre priateľov a Váš Facebook 🙂

c) dostatočne romantické pre Vaše spomienky

 IMG_4846

Podľa želania Vám vytvoríme fotoreportáž svadobného dňa, Váš osobný fotopríbeh, či štylizované fotky svadobného páru v reprezentačnom štýle. Okrem toho Vám odporučíme našich najkvalitnejších a overených dodávateľov na všetko potrebné k svadobnému dňu (šaty, obrúčky, vizáž, svadobnú sálu, hudbu, osvetlenie, zabávačov, ohňostroj, svadobný odvoz, chutné koláčiky, kvety, výzdobu a.tď.

IMG_8225

>> SVADOBNÁ GALÉRIA TU <<

WooW Production 2015 Up
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
-10% cena na svadbu v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 na vybrané termíny platí iba do konca mesiaca !
* Prajete si krásnu svadbu ?
* Ale.. . máte obmedzený rozpočet?
* Teraz je príležitosť na voľné termíny v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 Extra špeciálna -10% Last Minute ponuka
* pre voľné termíny na Foto a Video
* ponuka platí do konca mesiaca s heslom:
* EXTRA SVADBA
na kompletné balíky Pedant foto + video 10% alebo 10% na samostatnú službu. * Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI2MzIuMzAxOTY5NjgzOTEhMmQyMS4yNTM4MTU3MDAwMDAwMDghM2Q0OC43MTg4MjE0MDAwMDAwMSEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDczZWUwNmYwYjExZTFjMSUzQTB4NTNlOWVlZWQ2MGY3OWEzNiEyelZHRnFiM1p6YThPcGFHOGdOek0zTHpFc0lEQTBNQ0F3TVNCTGI4V2hhV05sITVlMCEzbTIhMXNzayEyc3NrITR2MTQyNjU0OTYzMTY3MiIgd2lkdGg9IjUwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiPjwvaWZyYW1lPg==
WOOW PRODUCTION - FOTO VIDEO
KOŠICE PRAHA
+421 918 799 347
Ďakujeme, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
Luxusná svadba pre každého + FOTO-RANDE V PRAHE AKO DARČEK OD NÁS !
Náš prístup vám poskytne všetko potrebné na to, aby váš svadobný deň bol šťastnejším dňom vášho života. Máme pre Vás profesionálnych svadobných agentov fotografov a kameramanov. Či už plánujete intímny obrad pre 2 alebo udalosť pre celú rodinu, bude vaša svadba s WooW Production nezabudnuteľným zážitkom.
* SVADBA AKO DARČEK
na kompletné balíky Pedant foto + video alebo na samostatnú službu PEDANT KOMPLET do 3 dní Foto Rande v Prahe. * ponuka platí do odvolania s heslom:
* Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka