» SVADOBNÁ SEZÓNA 2018 o nás
TEL: +421 0918 799 347
E-MAIL: INFO@WOOWPRO.SK
Pridajte sa k nám!
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?

Vyplnte prosím všetke políčka správne, aby Vás systém vedel správne zaradiť a podať správnu informáciu ihneď. Pri zadaní mob. č. Vám systém SMS správou oznámi dostupnosť termínu.

Vybrať zoznam(y):

SVADOBNÁ SEZÓNA 2018 o nás

 Je neuveriteľné čo všetko dokážete získať za to, že sa úprimne milujete.

NAŠA CHARAKTERISTIKA

Pre väčšinu ľudí je spojenie s fotografiou či videom nie-každodennou záležitosťou. Pre niekoho aj nepredstaviteľná skutočnosť (že páni ..?) 🙂 Našim cieľom je pripraviť krásne vyzerajúce fotografie či videá pre Vašich blízkych, rodinku alebo priateľov ktoré Vás milo prekvapia, zabavia alebo akýmkoľvek spôsobom rozveselia Váš život. V okamihu zastavíme čas a zvečníme ho. Ostáva krásna zosnímaná chvíľa ktorá oživí spomienky aj po desiatkách rokoch.

 

SME ODLIŠNÍ

Sme fotografi, kameramani, režiséri, dizajnéri, editéri,  manažéri, stratégovia a inovátori súčasnej doby. Tvoríme vlastné projekty a preto sa na projekty zároveň pozeráme cez oči konzumenta. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa zameriavame najmä na hmatateľné výsledky s dušou, ľudskosťou, zážitkom a trvalým dojmom.

 

SME FLEXIBILNÍ

Za viac ako šesť rokov značky WooW Production sme sa naučili, že každá svadba, fotografovanie, točenie alebo projekt si vyžaduje iný prístup. Ak je to potrebné, dokážeme pracovať rýchlo. Ak nemáte vysoký rozpočet, navrhneme lacnejšie riešenie. (dôležitá je komunikácia s predstavou). Ak je to potrebné, pracujeme vďaka našej chuti k tomu čo robíme s našimi TOP dodávateľmi z celého Slovenska a Česka nepretržite aj 24 hodín denne. Naučili sme sa byť flexibilným partnerom.

 

SME ÚPRIMNÍ

Aj keď veľmi často na otázky typu „dokážete urobiť toto?“ odpovedáme jednoducho „áno“, nie sme ľudia, ktorí na všetko slepo pritakávajú. Niekedy sa pýtame aj nepríjemné otázky (úplne vážne 🙂 ) Niekedy povieme zle znejúce fakty. Náš vzťah s klientmi je totiž založený na pravde. A vždy vášnivo pracujeme na tom, aby sme dosiahli stanovené ciele dokonalej svadby.. .

 

 

IMG_0534

Výrok na pobavenie: Všetci sa mi smejú aký mám malý !! .. .  Sťažuje sa chalan svojej nastávajúcej. NEZÚFAJTE aj s malým rozpočtom má WooW Production pre Vás elegantné riešenia. Aj s „malým“ rozpočtom sa dá uhrať jedinečný zážitok. Presvedčte sa u nás  🙂

 

WooW Production 2015 Up
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
-10% cena na svadbu v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 na vybrané termíny platí iba do konca mesiaca !
* Prajete si krásnu svadbu ?
* Ale.. . máte obmedzený rozpočet?
* Teraz je príležitosť na voľné termíny v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 Extra špeciálna -10% Last Minute ponuka
* pre voľné termíny na Foto a Video
* ponuka platí do konca mesiaca s heslom:
* EXTRA SVADBA
na kompletné balíky Pedant foto + video 10% alebo 10% na samostatnú službu. * Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI2MzIuMzAxOTY5NjgzOTEhMmQyMS4yNTM4MTU3MDAwMDAwMDghM2Q0OC43MTg4MjE0MDAwMDAwMSEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDczZWUwNmYwYjExZTFjMSUzQTB4NTNlOWVlZWQ2MGY3OWEzNiEyelZHRnFiM1p6YThPcGFHOGdOek0zTHpFc0lEQTBNQ0F3TVNCTGI4V2hhV05sITVlMCEzbTIhMXNzayEyc3NrITR2MTQyNjU0OTYzMTY3MiIgd2lkdGg9IjUwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiPjwvaWZyYW1lPg==
WOOW PRODUCTION - FOTO VIDEO
KOŠICE PRAHA
+421 918 799 347
Ďakujeme, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
Luxusná svadba pre každého + FOTO-RANDE V PRAHE AKO DARČEK OD NÁS !
Náš prístup vám poskytne všetko potrebné na to, aby váš svadobný deň bol šťastnejším dňom vášho života. Máme pre Vás profesionálnych svadobných agentov fotografov a kameramanov. Či už plánujete intímny obrad pre 2 alebo udalosť pre celú rodinu, bude vaša svadba s WooW Production nezabudnuteľným zážitkom.
* SVADBA AKO DARČEK
na kompletné balíky Pedant foto + video alebo na samostatnú službu PEDANT KOMPLET do 3 dní Foto Rande v Prahe. * ponuka platí do odvolania s heslom:
* Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka