» KARIERA
TEL: +421 0918 799 347
E-MAIL: INFO@WOOWPRO.SK
Pridajte sa k nám!
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?

Vyplnte prosím všetke políčka správne, aby Vás systém vedel správne zaradiť a podať správnu informáciu ihneď. Pri zadaní mob. č. Vám systém SMS správou oznámi dostupnosť termínu.

Vybrať zoznam(y):

KARIERA

MÁTE VNÚTORNÚ MOTIVÁCIU?

Práca pri tvorení obrázkov alebo videa či projektoch pre lokálnych objednávateľov alebo nadnárodné spoločnosti a lídrov na trhu vyžaduje zodpovedný prístup, talent a vnútornú motiváciu. Do projektov pre našich klientov vkladáme srdce aj dušu. Preto hľadáme ľudí, pre ktorých je práca niečo viac a klienti nie sú len emailové adresy alebo čísla v telefóne. Hľadáme ľudí, čo žijú pre to čo tvoríme.

MÁTE RADI DOMÁCE PROSTREDIE?

Nie je práca ako práca. Pred vstupom do našich kancelárii sa každý vyzúva (dokonca aj klienti), chladnička je plná piva (samozrejme nealkoholického), na našej záhrade sa pravidelne griluje, návšteva kina nie je ničím zvláštnym a hra na DJ-konzole či gitare počas dňa je bežné. Ste ranné alebo nočné vtáča?

POTREBUJETE FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS?

Nechce sa Vám chodiť každý deň do roboty? My to akceptujeme. Niektorí z nás robia z domu, iní pracujú do neskorej noci, niektorí sú v robote s východom slnka, niektorí oddychujú cez týždeň a robia cez víkend. Dôležité sú pre nás výsledky a dodržané termíny. Ostatné nie je až tak podstatné.

MOMENTÁLNE HĽADÁME KOLEGOV NA TIETO POZÍCIE:

– FOTOGRAF

– KAMERAMAN

– STRIHAČ

– FOTO EDITOR

– VIDEO EDITOR

– SVADOBNÝ KOORDINÁTOR-KA

– BLOGER-KA

Vaše reakcie na pracovné ponuky posielajte na: JOB@WOOWPRO.SK

 

WooW Production 2015 Up
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
-10% cena na svadbu v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 na vybrané termíny platí iba do konca mesiaca !
* Prajete si krásnu svadbu ?
* Ale.. . máte obmedzený rozpočet?
* Teraz je príležitosť na voľné termíny v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 Extra špeciálna -10% Last Minute ponuka
* pre voľné termíny na Foto a Video
* ponuka platí do konca mesiaca s heslom:
* EXTRA SVADBA
na kompletné balíky Pedant foto + video 10% alebo 10% na samostatnú službu. * Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI2MzIuMzAxOTY5NjgzOTEhMmQyMS4yNTM4MTU3MDAwMDAwMDghM2Q0OC43MTg4MjE0MDAwMDAwMSEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDczZWUwNmYwYjExZTFjMSUzQTB4NTNlOWVlZWQ2MGY3OWEzNiEyelZHRnFiM1p6YThPcGFHOGdOek0zTHpFc0lEQTBNQ0F3TVNCTGI4V2hhV05sITVlMCEzbTIhMXNzayEyc3NrITR2MTQyNjU0OTYzMTY3MiIgd2lkdGg9IjUwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiPjwvaWZyYW1lPg==
WOOW PRODUCTION - FOTO VIDEO
KOŠICE PRAHA
+421 918 799 347
Ďakujeme, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
Luxusná svadba pre každého + FOTO-RANDE V PRAHE AKO DARČEK OD NÁS !
Náš prístup vám poskytne všetko potrebné na to, aby váš svadobný deň bol šťastnejším dňom vášho života. Máme pre Vás profesionálnych svadobných agentov fotografov a kameramanov. Či už plánujete intímny obrad pre 2 alebo udalosť pre celú rodinu, bude vaša svadba s WooW Production nezabudnuteľným zážitkom.
* SVADBA AKO DARČEK
na kompletné balíky Pedant foto + video alebo na samostatnú službu PEDANT KOMPLET do 3 dní Foto Rande v Prahe. * ponuka platí do odvolania s heslom:
* Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka