» GALERIE
TEL: +421 0918 799 347
E-MAIL: INFO@WOOWPRO.SK
Pridajte sa k nám!
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?

Vyplnte prosím všetke políčka správne, aby Vás systém vedel správne zaradiť a podať správnu informáciu ihneď. Pri zadaní mob. č. Vám systém SMS správou oznámi dostupnosť termínu.

Vybrať zoznam(y):

PRODUKTOVÉ FOTO

Radi by ste vytvorili, naplnil nový web alebo by web potreboval inovovať – obrázkami ktoré zaujmú ?
Pripraviť grafický návrh od vizitiek cez letáky, billboardu až k tlači ?
Vytvoriť web ?
Pracujeme v tíme a doporučíme overených a spoľahlivých dodávateľov na všetko potrebné k Vášmu pohodlnému podnikaniu.
Nie sme reklamná agentúra, sme elegantné riešenie pre biznis.

Želáme Vám rovnaké šťastie na skvelých klientov, akých máme my.

View pictures

MODEL – FOTOTEST Ľudia sú WOOW. Pre fotografov sú nekonečnou inšpiráciou a každý profesionál vie, že krása je relatívny pojem, závislý od množstva a dopadu svetla. Fotografie ľudí zachytávajú všetky emócie: eleganciu, nehu, vášeň, ženskosť, radosť, zmyselnosť. Pri profesionálnej modellingovej fotografii pre Vás zabezpečíme služby vizážistu, dekoratéra, fotografa a postprodukčnú úpravu. Nafotíme Vám portrét, aj profesionálny fotobook. Len od Vášho rozhodnutia záleží, či budete hviezdiť na fotoobraze vo Vašej obývačke či spálni, alebo na titulke magazínu. Sme tu pre Vás aj v prípade, že chcete obdarovať niekoho zo svojho okolia skutočne originálnym darčekom. Zavolajte nám!

View pictures

MODEL Ľudia sú WOOW. Pre fotografov sú nekonečnou inšpiráciou a každý profesionál vie, že krása je relatívny pojem, závislý od množstva a dopadu svetla. Fotografie ľudí zachytávajú všetky emócie: eleganciu, nehu, vášeň, ženskosť, radosť, zmyselnosť. Pri profesionálnej modellingovej fotografii pre Vás zabezpečíme služby vizážistu, dekoratéra, fotografa a postprodukčnú úpravu. Nafotíme Vám portrét, aj profesionálny fotobook. Len od Vášho rozhodnutia záleží, či budete hviezdiť na fotoobraze vo Vašej obývačke či spálni, alebo na titulke magazínu. Sme tu pre Vás aj v prípade, že chcete obdarovať niekoho zo svojho okolia skutočne originálnym darčekom. Zavolajte nám!

View pictures