» Fashion Foto
TEL: +421 0918 799 347
E-MAIL: INFO@WOOWPRO.SK
Pridajte sa k nám!
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?

Vyplnte prosím všetke políčka správne, aby Vás systém vedel správne zaradiť a podať správnu informáciu ihneď. Pri zadaní mob. č. Vám systém SMS správou oznámi dostupnosť termínu.

Vybrať zoznam(y):

MODEL – FOTOTEST Ľudia sú WOOW. Pre fotografov sú nekonečnou inšpiráciou a každý profesionál vie, že krása je relatívny pojem, závislý od množstva a dopadu svetla. Fotografie ľudí zachytávajú všetky emócie: eleganciu, nehu, vášeň, ženskosť, radosť, zmyselnosť. Pri profesionálnej modellingovej fotografii pre Vás zabezpečíme služby vizážistu, dekoratéra, fotografa a postprodukčnú úpravu. Nafotíme Vám portrét, aj profesionálny fotobook. Len od Vášho rozhodnutia záleží, či budete hviezdiť na fotoobraze vo Vašej obývačke či spálni, alebo na titulke magazínu. Sme tu pre Vás aj v prípade, že chcete obdarovať niekoho zo svojho okolia skutočne originálnym darčekom. Zavolajte nám!

View pictures

MODEL Ľudia sú WOOW. Pre fotografov sú nekonečnou inšpiráciou a každý profesionál vie, že krása je relatívny pojem, závislý od množstva a dopadu svetla. Fotografie ľudí zachytávajú všetky emócie: eleganciu, nehu, vášeň, ženskosť, radosť, zmyselnosť. Pri profesionálnej modellingovej fotografii pre Vás zabezpečíme služby vizážistu, dekoratéra, fotografa a postprodukčnú úpravu. Nafotíme Vám portrét, aj profesionálny fotobook. Len od Vášho rozhodnutia záleží, či budete hviezdiť na fotoobraze vo Vašej obývačke či spálni, alebo na titulke magazínu. Sme tu pre Vás aj v prípade, že chcete obdarovať niekoho zo svojho okolia skutočne originálnym darčekom. Zavolajte nám!

View pictures
WooW Production 2015 Up
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
-10% cena na svadbu v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 na vybrané termíny platí iba do konca mesiaca !
* Prajete si krásnu svadbu ?
* Ale.. . máte obmedzený rozpočet?
* Teraz je príležitosť na voľné termíny v Novembri, Decembri 2015 a Január až Apríl 2016 Extra špeciálna -10% Last Minute ponuka
* pre voľné termíny na Foto a Video
* ponuka platí do konca mesiaca s heslom:
* EXTRA SVADBA
na kompletné balíky Pedant foto + video 10% alebo 10% na samostatnú službu. * Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI2MzIuMzAxOTY5NjgzOTEhMmQyMS4yNTM4MTU3MDAwMDAwMDghM2Q0OC43MTg4MjE0MDAwMDAwMSEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDczZWUwNmYwYjExZTFjMSUzQTB4NTNlOWVlZWQ2MGY3OWEzNiEyelZHRnFiM1p6YThPcGFHOGdOek0zTHpFc0lEQTBNQ0F3TVNCTGI4V2hhV05sITVlMCEzbTIhMXNzayEyc3NrITR2MTQyNjU0OTYzMTY3MiIgd2lkdGg9IjUwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiPjwvaWZyYW1lPg==
WOOW PRODUCTION - FOTO VIDEO
KOŠICE PRAHA
+421 918 799 347
Ďakujeme, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe?
Luxusná svadba pre každého + FOTO-RANDE V PRAHE AKO DARČEK OD NÁS !
Náš prístup vám poskytne všetko potrebné na to, aby váš svadobný deň bol šťastnejším dňom vášho života. Máme pre Vás profesionálnych svadobných agentov fotografov a kameramanov. Či už plánujete intímny obrad pre 2 alebo udalosť pre celú rodinu, bude vaša svadba s WooW Production nezabudnuteľným zážitkom.
* SVADBA AKO DARČEK
na kompletné balíky Pedant foto + video alebo na samostatnú službu PEDANT KOMPLET do 3 dní Foto Rande v Prahe. * ponuka platí do odvolania s heslom:
* Krásna svadba nebola nikdy dostupnejšia
*Tešíme sa na Vás !
Pošleme Vám cenovú ponuku k svadbe? Stačí správne vyplniť všetke políčka